Відкрити меню

Сталевий оцинкований трос

Сталеві троси всіх видів в ПВХ оболонці

Стальной оцинкованный тросУ багатьох областях промисловості і виробництва, будь то судноплавство, будівництво, автомобілебудування, а також ряд інших сфер, часто використовується сталевий трос, ціна якого залежить від типу виробу, розмірів і особливостей застосування. Ці товари можуть відрізнятися конструкцією: в основному усередині знаходиться сталевий або м’який сердечник, а навколо виконана свивка з дротяних ниток, і в залежності від їх числа виділяють одинарну, подвійну або потрійну звивка. У стандартах ГОСТ про сталевих тросах є відомості за рекомендованою товщині, довжині і способу виготовлення згідно передбачуваної мети використання. Вироби характеризуються високою міцністю на ривок або розтягнення, добре утримують вантаж при підйомі, можуть використовуватися в якості страхувальних пристосувань при переміщенні важких предметів, а також стоять порівняно недорого. Купити всі ці види сталевих тросів в Харкові чи Києві за ціною досить низькою ви можете на нашому сайті.

ВИРОБНИЦТВО сталевий трос: РАЗНОВИДНОСТИ ТОВАРІВ

Дані вироби класифікуються за низкою критеріїв, тому різновиди відрізняються не тільки ціною, але і сферою застосування, розмірами, особливостями конструкції і структури. Так, за ступенем чутливості до навантажень виділяють динамічний і сталевий буксирний трос: перший більш пристосований до впливу у вигляді ривка, тобто одноразової навантаженні, а буксирувальний сталевий трос, ціна якого нижче, більш чутливий до таких дій, але відмінно підходить для буксирування транспорту. Сталевий дротяний трос для буксирування трала має велику товщину і витримує великі навантаження, але і вартість його досить велика. По конструкції виділяють вироби з різними сердечниками, з різним типом обплетення. Так, вельми популярними вважаються сталеві троси в ПВХ-ізоляції (оплетке зі спеціального гнучкого матеріалу): вони мають гладку поверхню і більш зручні в експлуатації, а також мають захист металу від корозії, тому можуть використовуватися в вуличних умовах.

Також виділяють сталеві троси за вантажопідйомністю: ті вироби, які мають мінімальними показниками за цим критерієм, можуть застосовуватися виключно для страховки і утримання предметів в потрібному місці, більш міцні різновиди, відповідно, використовуються для підйому і переміщення вантажів. Вага і міцність сталевого троса – ще один критерій, який впливає і на сферу діяльності, і призначення: так, товсті і важкі вироби використовуються в автомобілебудуванні і зведенні залізобетонних мостів, а більш тонкі і легкі види частіше застосовуються на складах. Існують також гнучкі сталеві троси, які необхідні для розчалювання, у продажу можна знайти і сталеві нержавіючі троси для розтяжки. Популярністю користуються і вироби із захистом від корозії і перепадів температур, а також кислот і лугів: вартість сталевих тросів такого типу вище за все, але вони незамінні в особливо суворих умовах роботи.

Переваги, якими володіє цей трос – міцність, довговічність, легкість в експлуатації і універсальність. Більшість виробників сталевих тросів виробляють кілька різновидів, тому зробити вибір не складає труднощів практично для вирішення будь-якої задачі.

ДЕ МОЖНА КУПИТИ ТРОС СТАЛЬНОЙ В УКРАЇНІ?

Не варто купувати такі вироби в першому-ліпшому магазині: продукція, яка використовується для вирішення відповідальних завдань, повинна бути гарантовано якісної, функціональної та при цьому мати помірну ціну. Якщо ви маєте намір замовити трос сталевий в ізоляції (оболонці ПВХ) або без неї, то у нас ви знайдете великий асортимент виробів від перевірених фірм, які гарантують високу якість свого товару. У нас можна купити сталевий трос діаметра 12, 14, 16 мм і інших розмірів, в тому числі з малим перерізом. Ми пропонуємо і сталеві троси в оболонці, ціна яких не набагато вище, ніж у звичайних виробів, і товари з оцинкованим покриттям. Усі позиції каталогу постійно є в наявності, тому ви зможете отримати своє замовлення в найкоротші терміни.

Оскільки ми співпрацюємо з виробниками без участі посередників, то можемо запропонувати самі помірні розцінки на всі види товарів. У нас можна зробити замовлення онлайн, від оформлення до оплати, а доставку ми здійснюємо декількома способами, з яких ви можете вибрати найбільш зручний. Замовляючи у нас, ви можете не сумніватися в якості продукції, оскільки ми представляємо гарантійні документи і сертифікати, що підтверджують відповідність кожного виробу параметрам ГОСТ. Купуючи на нашому сайті, ви економите максимум часу і фінансів!

Отримати детальну консультацію та купити сталевий оцинкований трос можна за телефонами: +38 (066) 430-73-40 (Viber); +38 (097) 279-03-98 (Моб). Телефонуйте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Насосы ЭЦВ, кабель ВПП, провод обмоточный, станции управления, запчасти к насосам. Copyright © 2016-2020.
Все права защищены международным законодательством. Копирование и перепечатка материалов запрещены и преследуются по закону.
Купить насосы ЭЦВ со склада в Бердянске: Nasosy.zp.ua, доставка по всей Украине